Наймодніші техніки фарбування в салоні краси Ile De Beaute

Балаяж

Каліфорнійське мелірування

Омбре

ЗРОБІТЬ СОБІ ПОДАРУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

НАВІЩО ВІДКЛАДАТИ?

ЗАМОВИТИ СЕАНС КРАСИ!

Балаяж

Першовідкривачем техніки балаяж волосся вважається Жак Дессанж. Саме він звернув увагу, що на сонці, як правило, вигорає лише частина волосся. І відтворив «сонячний» малюнок за допомогою фарбування окремих пасм волосся.

У мелірування є цілий ряд переваг, завдяки яким багато жінок роблять вибір на його користь і залишаються вірні йому роками. За рахунок різноманітної палітри відтінків, виходить свого роду 3D-ефект — волосся виглядає більш об’ємними та живими. Відростаюче коріння і сивина не так помітні, що робить цей спосіб фарбування вкрай зручним у догляді.

Каліфорнійське мелірування

Каліфорнійське мелірування — одне з найпопулярніших мелірування, акцент робиться на природних відтінках і нечіткій градації кольорів. За рахунок правильного розташування кольору з’являється додатковий об’єм. Основна перевага — це плавне відростання коренів після фарбування.

Омбре

Омбре виконується як для переходу від темних до світлих відтінків, так і навпаки.

Омбре- це перехід-градієнт від суцільного темного кольору біля кореня волосся до контрастного світлого кольору на кінчиках.

І якщо Ви все ще не змогли визначитися, якого ж ефекту ви хотіли б досягти, приходьте до нас!

Ми приділяємо велику увагу здоровому вигляду волосся, тому після процедури волосся насичене та блискуче. Для фарбування використовуємо найкращі фарбники Davines, Loreal Professionnel, Wella, Brae які допомагають створити красиві відтінки та зберегти здоров’я волосся.

Якщо ви:

  • Турбується за здоров’я свого волосся
  • Хочете зробити незвичайне фарбування у складній техніці
  • Бажаєте отримати стійкий та насичений колір

Майстри салону Ile De Beaute не тільки мають багаторічний досвід виконання складних технік фарбування які показують найкращий результат, але і допоможуть Вам обрати і втілити у життя образ який ви бажаєте.

Кожна деталь в образі жінки повинна бути продиктована лише її бажаннями та настроєм.